ورود به کنترل پنل:
کاربران ویندوز  |  کاربران لینوکس

تلفن : 4 - 3573 8832 (21) 98+

پشتیبانی :  (تلگرام) 09359357292سرور مجازی

مرور کلي:
بسیاری از صاحبان وب سایت ها میزبانی های مشترک خود را گسترش داده اند ولی مایل نیستند تا برای سرور اختصتصی خود هزینه کنند. . PayaHost  راه حلی مقرون به صرفه برای این مشکل ارائه داده است. پایاهاست به شما اطمینان می دهد که سرور اختصاصی و مجازی VPS شما از سرور اصلی جدا می شود. همچنین فضای دیسک، پهنای باند، حافظه و CPU شما را گارانتی می کند.

سرورهای مجازی اختصاصی  مدیریت شده ما یک انتخاب بسیار عالی برای هر کسب و کارهای کوچک، شرکت های در حال توسعه، برنامه نویسان، مدیران سایت ها و خرده فروشها محسوب می شود. هر سرور مجازی اختصاصی با ویژگی های مختص خود تنظیم می شود. ویژگی های و خدمات جدید همواره برای جلو انداختن شما در رقابت موجود اضافه خواهند شد . از آنجایی که این عمل مانند یک سرور واقعی عمل می کند، می توانید هر نرم افزاری را در هر زمان که بخواهید به ان اضافه کنید.

     مقایسه VPS و Reseller

امکانات VPS Reseller Hosting
 میزبانی نامحمدود دامنه  
 دسترسی کامل به کل سرور  
 منابع گارانتی شده  
 جداسازی عملکرد  
 جداسازی مشکلات  
 امنیت بالا
 نصب نرم افزارهای مختلف  
 قابلیت ریبوت سرور  
 ارتقا نرم افزارها

VPS چگونه عمل می کند:
سخت افزار و هزینه VPS بین کلیه مشتریان تقسیم می شود. بدین ترتیب مشتریان با منابع تضمین شده، به طور کامل و با حفظ حریم خصوصی به root دسترسی خواهند داشت. تنها یک سرور قادر است موارد متعددی از خدمات یکسان را ساپورت کند در حالی که آنها را در سرورهای خصوصی به طور کاملاً جدا از هم قرار می دهد.

هر VPS دقیقاً مانند یک سرور جداگانه عمل می کند:

  • هر VPS فرآیندها، کاربران، و فایل های خود را داشته و دسترسی کامل به root را داراست.
  • هر VPS آدرس IP ، شماره پورت، جدول ها، فیلترینگ و قوانین routing منحصر به خود را دارد.
  • هر VPS می تواند فایل های configuration خود را را برای سیستم و برنامه های کاربردی داشته باشد.
  • هر VPS می تواند هر فایل اعم از فایل های داخل root را حذف، اضافه و ویرایش کرده، و قابلیت نصب نزم افزار و یا تنظیمات خاص سرور را داشته باشد.

امکانات تضمینی بر روی VPS که میزبانی اشتراکی قادر به ارائه آنها نیست:

گارانتی منابع – از جمله گارانتی CPU، فضای دیسک و ضمانت شبکه. .ضمانت حافظه - کاربر و هسته، فیزیکی و مجازی. ضمانت دیسک I / O و بسیاری دیگر از منابع حیاتی .

  • جداسازی اجرایی- ترافیک سنگین و load بالای CPU روی یک سرور خصوصی هیچ گونه اثر منفی بر سرورهای خصوصی دیگر نخواهد داشت.
  • جداسازی عملکرد - هر سرور خصوصی برنامه ها و خدمات منحصر خود را دارد.
  • جداسازی خطا - خطاهای ایجاد شده در یک سرور خصوصی بر سرور های خصوصی دیگر تاثیر نمی گذارد.به عنوان مثال، یک اسکریپت CGI بد می تواند یک سرور را crash کند، ولی با جداسازی خطا، اسکریپت بد تنها بر روی همان سرور مجازی اختصاصی تأثیر خواهد داشت.
  • جداسازی آدرس - هر سرور مجازی اختصاصی مجموعه آدرس های IP منحصر به خود را دارد.

 

مدیریت VPS:
استفاده از VPS آسان است و با کمک ساپورت مدیریتی، تثبیت شده و کامل PayaHost می توانید از دریافت کمک در طول مسیر مطمئن باشید. از طریق کنترل پنل انتخابی خود، می توانید بدون آنکه با طرز کار سرور لینوکس آشنا باشید، از پس تمام کارهای خود بر آیید. برای شما نگهداری از VPS به مراتب از یک سرور اختصاصی آسان تر است. این VPS به راحتی بر اساس platform انتخابی شما، نقش یک سرور اختصاصی را برای شما ایفا می کند.