ورود به کنترل پنل:
کاربران ویندوز  |  کاربران لینوکس

تلفن : 4 - 3573 8832 (21) 98+

پشتیبانی :  (تلگرام) 09359357292میزبانی اشتراکی

هنگام طراحی وب سایت های شخصی و یا کار با نرم افزارهای پیچیده بر روی سرورهای اختصاصی با مشکلاتی مواجه می شوید. خدمات پایاهاست به شما کمک می کند تا با این مشکلات به خوبی دست و پنجه نرم کنید. این خدمات دقیقاً بر حسب نیاز مشتریان، به صورتی بسیار انعطاف پذیر و اقتصادی و با پشتیبانی قوی از مشتریان طراحی شده اند.
میزبانی اشتراکی لینوکس محیط کاری است که موجب آرامش خاطر، اعتماد و پشتیبانی کاربر می شود. پایاهاست این فاکتور های حیاطی و حتی بیش از آینها را در پکیج های میزبانی اشتراکی لینوکس خود جای داده است تا شما اطمینان داشته باشید که وب سایت شما همیشه در peak خود در حال اجراست. فرقی نمی کند که وب سایت شما یک سایت عادی باشد و یا یک پورتال پیشرفته.
میزبانی اشتراکی ویندوز یک راه حل انعطاف پذیر برای افراد و همچنین شرکت های کوچک و متوسطی است که مایل هستند تا با استفاده از ویژگی های به خصوص و پیشرفته ویندوز مانند ASP و یا .NET  به شبکه اینترنت متصل شوند. میزبانی اشتراکی ویندوز  پایاهاست کنترل، انعطاف پذیری و قابلیت اعتماد لازم را برای آنلاین بودن بدین روش فراهم می کند.
چنانچه در حال حاضر دامنه خود را دارید و یا قصد دارید تا آن را در جای دیگری ثبت کنیدف لطفاً از آدرس های DNS زیر استفاده کنید تا از پکیج های میزبانی اشتراکی ما استفاده کنید.

Windows

 

Linux


ns1.payahost.com

 

ns1.payahost.net

ns2.payahost.com

 

ns2.payahost.net

 

چگونه شروع کنیم؟
به سادگی! پلنی را که مناسب نیازهای شماست انتخاب کنید. توجه داشته باشید که هر زمانی می توانید پلن میزبانی خود را تغییر دهید.